KONST / Litografier / Färglitografi 13956813
nr 1395 6813
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 39x30cm, yttermått inklusive ram: 51x42cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:40:22
29/4 22:25:41
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren